מי אנחנו

הסיפור המיוחד שלנו​

כל עסק התחיל את הסיפור שלו בנקודה בזמן. הסיפור של קבוצת אור גיא החל לפני כ – 60 שנה כשהוקמה החברה ע"י מר דוב טייג, עם חזון להתמחות בייצור מוצרים לענף הבניה. וכך, מעסק מתחיל במרכז קטן בגליל, הוא התפתח למפעל שגדל והגשים את החזון. עם השנים התרחבה פעילותנו גם לייבוא ושיווק ולתחומים נוספים שנוגעים גם בעיצוב חללי פנים וחוץ של בתים פרטיים ומבני ציבור. כיום לאחר כ- 60 שנה, אור גיא הפכה מבית עסק קטן לאחת החברות הגדולות והיציבות בשוק מוצרי הבניה ומספקת פתרונות מקיפים גם בתחום הקרמיקה והתאורה.

על ציר הזמן

1965

הכל התחיל, לפני כ-60 שנה. אור גיא נוסדה והתמחתה בייצור מוצרים לענף הבניה. שמה הלך לפניה ועד מהרה החלה החברה לגדול.

1973

מתמקמים באזור המרכז בישוב אזור. בצל מלחמת יום הכיפורים מפתחים את העסק ומשקיעים בו את כל הכח.

1979

המוניטין התבסס והחברה מתרחבת בייצור ובצעד משמעותי נכנסת גם לשיווק לענף הבניה.

1990

החזון ממשיך להגשים את עצמו והחברה מתאגדת לחברה פרטית תחת השם אור גיא בע”מ. וזה השלב בו אור גיא כבר נחשבת לדומיננטית בשוק מוצרי הבניה ומקור משיכה חזק לקבלנים ולקוחות מגוונים בענף הבניה.

1995

הפעילות מתרחבת עוד יותר ואור גיא מתמחה ומובילה בארץ בשיווק של חוט שזור, חוט קשירה ומסמרים. בשלב זה מקימים מפעל בנצרת עילית שבגליל. מיום הקמתו הגדיל המפעל את היצע המוצרים, מה שהכניס את אור גיא לתחומים חדשים בתחום תשתיות הבניה ותשתיות חשמל כגון תעלות חשמל, פינות טיח ועוד. המפעל מקבל תקן איכות ISO 9001 והחברה מבססת שני מרכזי אחסון הפצה ושיווק למתן מענה נרחב ללקוחותיה. המרכז הראשון באזור התעשייה באזור שם גם נמצאת הנהלת החברה והשני בציפורית שבגליל.

2014

החזון מתרחב ואור גיא פונה לתחום הקרמיקה והופכת לשחקן מרכזי בענף. מתחמי תצוגה נפתחים בתוך מרכזי ההפצה בצפון (ציפורית) ובמרכז (אזור), דבר שמושך קבלנים רבים, אדריכלים, סוחרים ולקוחות פרטיים לבוא להתרשם ממגוון רחב איכותי ויוקרתי של אריחי קרמיקה, שמאפשרים לממש כל חלום יצירתי עיצובי במחירים שאין להם תחרות בכל הענף!.

2019

ואם כבר עוסקים בעיצוב פנים וחוץ, אור גיא מתרחבת גם לתחום התאורה וחוברת בשותפות לחברת התאורה הוותיקה אס.אם.ג’י גרינטק, ומשווקת קו מגוון של פתרונות תאורה מתקדמים גם לפרוייקטים ציבוריים וגם לבתים פרטיים.

2022

אתם חולמים לעצב את החלל שלכם בצורה הכי יצירתית לכם, ליצר אוירה מסויימת ומשקיעים בכך זמן ואנרגיה. היום, אור גיא יכולה לספק לכם פתרונות בהיקף נרחב בכל תהליך הבניה או השיפוץ. הכל תחת קורת גג אחת. מוצרי בנייה, תשתיות, חשמל, קרמיקה, תאורה, ריהוט וכלים סניטריים לחדרי רחצה.
איכות • אמינות • חדשנות