איך התחלנו

בשנת 1969 העסק הוקם על ידי מר דב טייג. בשנים הראשונות של העסק עיקר הפעילות הייתה ייצור מוצרים לענף הבנייה. בשנת 1979 החל העסק בפעילות שיווק לבנייה ובשנת 1990 התאגדה החברה כחברה פרטית תחת השם אור גיא בע"מ. החברה מובילה בשיווק חוט שזור, חוט קשירה ומסמרים בארץ. במהלך השנים החברה הרחיבה והעמיקה את פעילותה, וגיוונה את קו מוצריה, תוך שהיא מקימה לשם כך בשנת 1995 מפעל באזור התעשייה בנצרת עילית.

אור גיא כיום

מיום הקמתו המפעל הגדיל משמעותית את היצע המוצרים של החברה והכניס אותה לתחומי פעילות חדשים. בין המוצרים החדשים ניתן למנות גדרות, תעלות חשמל, פינות טיח, מייקים וחומרי בניין נוספים. למפעל תקן ניהול איכות ISO 9001! לחברה שני מרכזי הפצה ושיווק. הראשון, באזור התעשייה באזור אשר משמש כמחסן מרכזי ובו יושבת הנהלת החברה. המרכז מהווה את ליבת החברה ובו מאוחסנים המוצרים עד להפצתם ללקוחות ברחבי הארץ. השני, ממוקם באזור התעשייה בנצרת עילית, משמש כמרכז הפצה ולוגיסטיקה בצפון הארץ. מרכזים אלו מאפשרים הפצה רחבה של מוצרי החברה בכל רחבי הארץ. כיום, כל מוצר שאור גיא משווקת מיוצר או מיובא על ידה. החברה שוקדת על הגדלת סל המוצרים ללקוחותיה תוך כדי שהיא מציעה את המחירים הטובים ביותר בשוק ללא תחרות.

מובילים בשירות לקוחות

לחברה מגוון רחב של מוצרים אשר משרתים מאות לקוחות ברחבי הארץ בענפי הבנייה, החקלאות והביטחון. לחברה צי של משאיות שמגיע לכל נקודה בארץ, סוכני מכירות שדואגים ללקוחותינו מדי יום ביומו ושירות אדיב ואמין כבר עשרות שנים. אנו מזמינים אתכם לסייר באתר שלנו ולמצוא את המוצר המתאים בשבילכם. לשאלות, אנא צרו עימנו קשר, אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה.